Henkilöstö

#keudalainen hukassa?

Keski-Uudellamaalla sijaitsevissa 10 toimipisteessämme työskentelee 720 innostunutta keudalaista.

Aapo Kilpelä

Tuntiopettaja Päätoiminen

+358 503 441 837

aapo.kilpela@keuda2021.dev.tammidigital.fi

Aatu Sivonen

Ammattiohjaaja

aatu.sivonen@keuda2021.dev.tammidigital.fi

Aija Ilola

Ammattiohjaaja

+358 503 464 162

aija.ilola@keuda2021.dev.tammidigital.fi

Aila Hotakainen

Projektipäällikkö

+358 401 744 590

aila.hotakainen@keuda2021.dev.tammidigital.fi

Aila Miettinen

Opettaja

+358 504 150 785

aila.miettinen@keuda2021.dev.tammidigital.fi

Aino Heikkinen

Opettaja

+358 504 150 704

aino.heikkinen@keuda2021.dev.tammidigital.fi

Aki Koski

Opettaja

+358 400 434 376

aki.koski@keuda2021.dev.tammidigital.fi

Aki Lehtinen

Opettaja

+358 401 745 368

aki.lehtinen@keuda2021.dev.tammidigital.fi

Aki Vahanen

Tuntiopettaja Päätoiminen

+358 504 730 603

aki.vahanen@keuda2021.dev.tammidigital.fi

Akiko Kido

Tuntiopettaja Päätoiminen

+358 503 502 845

akiko.kido2@keuda2021.dev.tammidigital.fi

This site is registered on wpml.org as a development site.